۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آموزش و پرورش » اخبار
  • شناسه : 75
  • 31 اکتبر 2021 - 19:12
  • 680 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : مدیر
  • منبع : روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش
کارگروه توسعه مدیریت، مرکز ثقل برنامه‌ریزی کلان استان است
آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:

کارگروه توسعه مدیریت، مرکز ثقل برنامه‌ریزی کلان استان است

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران صرف‌زمان و همدلی همکاران را مهمترین رکن پیشبرد اهداف آموزش و پرورش استان عنوان کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، یوسف بهارلو گفت، اگر نبود تلاش و همدلی همکاران، ساماندهی نیروی انسانی در شهرستان‌های استان تهران با مشکل جدی مواجه می‌شد.

وی گفت: کارگروه توسعه مدیریت مرکز ثقل برنامه‌ریزی کلان استان است و با تشکلیل این جلسات و ایجاد همدلی می‌توان برای اجرای برنامه‌ها، تصمیم‌های صحیحی اتخاذ کرد.

بهارلو با اشاره به اینکه می‌بایست ساماندهی نیروی انسانی و مسائل این حوزه که یکی از اصلی‌ترین معضلات آموزش و پرورش است به دقت نظر مدیریت شود، افزود: باید استراتژی کاملاً مشخص و قابل ارائه همراه با برنامه صحیح را به مسوولین وزارتی نیز ارائه کنیم، همچنین باید دقت و احصاء در تامین فضاهای آموزشی اعم از فضاهای مورد نیاز، در حال ساخت و فضاهای در حال بازسازی مورد نظر قرار بگیرد.

لازم به ذکر است با حضور سرپرست آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، کارگروه توسعه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در سالن آیت‌ا… هاشمی اداره کل برگزار شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*