۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اسلایدر » مواضع انجمن
  • شناسه : 107
  • 07 نوامبر 2021 - 21:39
  • 2544 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : مدیر
  • منبع : روابط عمومی اداره کل آموزش
ضرورت تدوین برنامه جامع در راستای بازگشایی تدریجی واحدهای آموزشی
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:

ضرورت تدوین برنامه جامع در راستای بازگشایی تدریجی واحدهای آموزشی

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران بر اهمیت برنامه بلندمدت ۵ساله در حوزه نیروی انسانی و ترمیم نقاط ضعف تاکید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و به نقل از پانا، سیدمجتبی هاشمی سرپرست اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در جلسه شورای اداری که در سالن ولایت این اداره کل برگزارشد، با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای فرهنگی و دانش‌آموز اظهار کرد: با توجه به شرایط خاص بازگشایی مدارس در وزارت آموزش و پرورش و متغیرهای شهرستان‌های استان تهران از جمله حوزه علوم انسانی و بیان آمارها از سوی معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی در حوزه‌های مختلف، این آمار باید یک تحلیل جامع به ما بدهد.

وی افزود: در مجموع همگان باید دست به دست هم بدهیم و تلاش کنیم شهرستان‌های استان تهران با توجه به شرایط خاص خود در این زمینه نیز ثابت قدم باشد، که اگر دقت نظر نداشته باشیم و از وقت خود برای فعالیت‌های کارشناسانه به نحو مطلوب استفاده نکنیم، سال بعد به مشکل برخواهیم خورد.

هاشمی تصریح کرد: پس از ۲۰ ماه آموزش غیرحضوری که مراکز اصلی تعلیم و تربیت را در اختیار نداشتیم، باید تلاش کنیم با یک برنامه جامع به سمت بازگشایی مدارس برویم. با توجه به دستورالعمل بازگشایی و الگوهای ارسالی ۱۴گانه به مدارس، بازگشایی آرام و تدریجی را مورد توجه قرار خواهیم داد و با توجه به راهکارهای بسیار خوب امیدواریم کار را به سامان برسانیم.

وی گفت: ما دنبال وفاق و شرایط برای همگرایی بیشتر در تمامی حوزه‌ها هستیم و با کمک همدیگر گفتگوهای کارشناسی راه‌اندازی خواهیم کرد و ما به عنوان عناصر کیفیت بخش در حوزه آموزش و پرورش نسبت به ایجاد یک برنامه کلی و با محتوا اقدام کنیم و این برنامه باید با نگاه تمام ساحتی باشد.

هاشمی خاطرنشان کرد: وظیفه ما این است که اولویت‌ها را مشخص کنیم و ساختارهایی که در دوره بیست ماه گذشته آسیب دیده را ترمیم کنیم. در حوزه نیروی انسانی نیز با برنامه بلند مدت ۵ ساله کلیه نقاط را ترمیم کنیم و امیدواریم با ظرفیت‌های درونی آموزش و پرورش و سیاست‌های ۱۴گانه ابلاغی بتوانیم از درون آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران آورده خوبی داشته باشیم و این مستلزم همگرایی خوب مناطق، شورای معاونین و کارشناسان با انگیزه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران است که در نهایت شرمنده دانش‌آموزان نشویم و آینده خوبی برای مردم شهرستان‌های استان رقم بزنیم.

1 دیدگاه

  1. رهبرفرزانه مادرتمامي مقاطع قبل ازانقلاب وچ بعدازانقلاب زجرهاي آن راكشيده وبخاطرهمين زجرهاست ك حرف اولش درفرمايشاتشون مردم است

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*