۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

  • شناسه : 63
  • 26 اکتبر 2021 - 12:11
  • 816 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : مدیر
  • منبع : روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش
سند تحول بنیادین به دنبال تربیت تمام ساحتی دانش آموزان است
سید مجتبی هاشمی:

سند تحول بنیادین به دنبال تربیت تمام ساحتی دانش آموزان است

سید مجتبی هاشمی سرپرست اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از وظیفه آموزش و پرورش در سند تحول بنیادین جهت تربیت دانش آموزان متوازن و تمام ساحتی سخن گفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، سید مجتبی هاشمی سرپرست اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این مراسم گفت: وظیفه آموزش و پرورش در سند تحول بنیادین تربیت دانش آموزان متوازن و تمام ساحتی است.
وی عنوان کرد: دانش آموزان در بسته تحول سواد حرکتی آموزش تمام ساحت ها را تجربه می کنند تا بدین وسیله استعدادهایشان رشد و تعالی پیدا کند.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: تربیت بدنی در آموزش چند ساحتی فقط برای سلامتی دانش آموزان نیست بلکه برای بروز استعدادهای مختلف دانش آموزان در فضای مدارس است.
وی با اشاره به بازگشایی تدریجی مدارس از آبان ماه سال جاری، اظهار امیدواری کرد:  با اجرای این طرح نشاط، رقابت و فعالیت های گروهی را بار دیگر در مدارس شاهد باشیم.

1 دیدگاه

  1. سلام و درود بر ولی امر مسلمین جهان انصافا کدام حاکم یا ریس جمهور در جهان به اندازه نصف رهبر معظم ما تحصیلات داشته اند یا در این سطح از دانش بوده اند؟! هم مولف هم مترجم هم در حوزه اخلاق و دین نمونه و اسوه هستند

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*