۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آموزش و پرورش » اخبار » اسلایدر
  • شناسه : 426
  • 18 ژانویه 2022 - 11:45
  • 256 بازدید
  • ارسال توسط :
  • منبع : روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش
رتبه های برتر شورای آموزش و پرورش مناطق۲۱ گانه شهرستان های استان تهران اعلام شد
همزمان با هفته شورای آموزش و پرورش؛

رتبه های برتر شورای آموزش و پرورش مناطق۲۱ گانه شهرستان های استان تهران اعلام شد

همزمان با آغاز هفته شورای آموزش و پرورش، رتبه های برتر شورای آموزش و پرورش مناطق21 گانه شهرستان های استان تهران اعلام شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، سید مجتبی هاشمی مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان گفت: با توجه به اهمیت حوزه شوراها و الزام ارائه گزارش عملکرد شورای آموزش و پرورش وفق بند ۶ ماده ۴ قانون شوراها مصوب مجلس شورای اسلامی، دبیرخانه شورای استان اقدام به ارزیابی از عملکرد شوراها در سال ۹۹ نمود که از ویژگی‌های برجسته این اقدام برنامه ریزی دقیق جهت بازدید میدانی از دبیرخانه های سراسر استان بود.

وی تصریح کرد: تیم های ارزیابی از کارشناسان حوزه پشتیبانی، مالی و همچنین شوراهای استان شکل گرفت تا از سلیقه ای عمل نمودن ارزیابی‌ها جلوگیری شده و در عین حال پس از بررسی مستندات مالی و دبیرخانه ای راستی‌آزمایی نیز صورت گیرد.

این مقام مسئول ادامه داد: دبیرخانه شورای آموزش و پرورش استان علی رغم تمام محدودیت های کرونایی پس از بازدیدهای میدانی و جمع‌آوری و بررسی کارشناسی مستندات اقدام به صدور کارنما به مناطق نمود تا در صورت هرگونه اعتراض احتمالی به نتایج بررسی عملکرد شوراها به جهت رعایت اصل عدالت و شفاف‌سازی مجدداً در دستور کار  بررسی قرار گیرد.

سید مجتبی هاشمی عنوان کرد: از دیگر ویژگی‌های گزارش عملکرد شوراها در این دوره بومی سازی و بازمهندسی شاخص‌های ارزیابی وزارت متبوع از سوی دبیرخانه شوراها است.

وی در پایان گفت: دبیرخانه شورای آموزش و پرورش شهرستان های استان بر اساس میزان امکانات محلی و منطقه‌ای، میزان درآمدهای منطبق با شوراها، تراکم نیروی انسانی و دانش آموزی و تقسیمات کشوری مناطق تحت پوشش خود را گروه بندی نمود که نتایج ارزیابی  بر اساس این گروه بندی بدین قرار اعلام می گردد.

در پایان، شورای آموزش و پرورش شهرستان شهریار در مجموع رتبه نخست استان را کسب کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*