۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » خارج از فقه
  • شناسه : 93
  • 09 نوامبر 2021 - 21:29
  • 2301 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : مدیر
  • منبع : روابط عمومی آموزش و پرورش
دوره آموزشی پدافند غیرعامل برای مدیران مدارس شهرستان های استان تهران برگزار شد
دوره آموزشی پدافند غیرعامل

دوره آموزشی پدافند غیرعامل برای مدیران مدارس شهرستان های استان تهران برگزار شد

رییس اداره حراست آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: دوره آموزشی پدافند غیرعامل برای مدیران آموزش و پرورش، مدیران مدارس و مسئولین حراست ادارات مناطق شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، رضا روستایی با اعلام این خبر و تأکید بر اهمیت آموزش نکات پدافند غیرعامل در حفظ منابع انسانی و فضاهای فیزیکی، گفت: در این دوره آموزشی، محسن محبی معاون فرهنگی سازمان پدافند غیرعامل، به عنوان مدرس این دوره مسائل مرتبط با حوزه پدافند غیرعامل در حوزه آموزش و پرورش را به گروه هدف اداره حراست با جامعه آماری بیش از ۲۵۰۰ نفر ارائه کرد.

وی گفت: این دوره مهارتی برای مدیران مناطق و مسئولین حراست به صورت ویدئو کنفرانسی و برای مدیران مدارس استان از طریق پخش زنده شبکه شاد برگزار شد.

1 دیدگاه

  1. حقا که تو از سلاله فاطمه ای،باخنده خود به درد ما خاتمه ای، زیباتر از این نام ندیدم به جهان، سیدعلی حسینی خامنه ای

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*