۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اطلاعیه های انجمن » مواضع انجمن
  • شناسه : 59
  • 25 اکتبر 2021 - 12:04
  • 553 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : مدیر
  • منبع : روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش
ایجاد صندوق حمایتی برای زنان سرپرست خانوار و دختران با نیازهای ویژه
کارگروه استانی امور بانوان:

ایجاد صندوق حمایتی برای زنان سرپرست خانوار و دختران با نیازهای ویژه

در جلسه کارگروه استانی اموربانوان، زهرا پناهی روا مشاور وزیر آموزش و پرورش در حوزه امور زنان از ایجاد یک صندوق حمایتی برای زنان سرپرست خانوار و دختران با نیاز های ویژه خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، زهرا پناهی روا مشاور وزیر آموزش و پرورش در حوزه امور زنان با اشاره به جامعه ۵۰۰ هزار نفری زنان فرهنگی و ۷ میلیونی دانش آموزان دختر در آموزش و پرورش، عنوان کرد: انتظار ما از حوزه معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در دولت سیزدهم؛ بالا بردن، هدفمند کردن و قانون مند کردن جایگاه مشاوران امور زنان در نهادهای مختلف به خصوص در حوزه آموزش و پرورش است به لحاظ انتظاری که زنان فرهنگی و دختران دانش آموز از ما دارند.

وی تصریح کرد: با وجود بیماری کرونا و محدودیت های آن، برنامه های خوبی در حوزه امور بانوان اتفاق افتاد و در حوزه دختران و زنان آموزش ها را کنسل نکردیم و با برنامه زمانبندی به مرحله اجرا درآوردیم.

پناهی روا ازایجاد یک صندوق حمایتی برای زنان سرپرست خانوار و دختران با نیاز های ویژه خبر داد و افزود: یکی از مهمترین اتفاقات در حوزه امور بانوان طراحی یک چهارچوب سیاستگذاری و تدوین یک برنامه عملیاتی و اجرایی دقیق مرتبط با حوزه آموزش و پرورش است .

در ادامه این نشست که با حضور زهرا پناهی روا مشاور امور بانوان و خانواده وزارت آموزش و پرورش ، سید مجتبی هاشمی سرپرست اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، سروش کریمی مشاور امور بانوان آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، مجید پیروزان مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان های استان تهران و کارشناسان و رابطان امور بانوان مناطق و نواحی آموزش و پرورش شهرستان های تهران در سالن جلسات آیت الله هاشمی رفسنجانی اداره کل برگزار شد، اعضاء حاضر به بیان نظرات ، دیدگاهها و پیشنهادات خود پرداختند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*